• Головна
  • Тернопільські школярі передали бійцям АТО речей на суму 32 тис. гривень
16:30, 12 листопада 2014 р.

Тернопільські школярі передали бійцям АТО речей на суму 32 тис. гривень

Маскувальна сітка, теплий одяг, каремати, спальні мішки, медикаменти та інші необхідні речі зібрали школярі та педагогічні колективи у Тернополі з 27 по 31 жовтня. Загалом, за ці декілька днів у штаб Самооборони вони передали речей на суму 32 тисячі гривень.

Учні та педагогічний колектив школи №24 зібрали та передали засоби гігієни, каремати та теплий одяг на суму 1500 грн., а також на території школи провели акцію «Поділись теплом з бійцем АТО», на виручені кошти з якої придбано теплий одяг та черевики на суму 10 тисяч гривень. У той час учні школи №19,21,8,9,4 зібрали засоби гігієни, продукти харчування, одяг, медикаменти та сплели маскувальну сітку на суму 14 тисяч гривень. А дошкільні навчальні заклади проводять «Солодкі ярмарки», кошти вручені з яких ідуть для підтримки учасників АТО.

До слова, тернопільські навчальні заклади не вперше проводять збір речей та коштів для допомоги учасникам АТО. У період з 20 по 24 жовтня ними зібрано та передано допомогу бійцям у сумі понад 18 тисяч гривень, а на початку навчального семестру - у сумі 63 тисячі 601 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школярі #бійці АТО #збір речей
Оголошення
live comments feed...