• Головна
  • Боєць з Тернопільщини, якого поранили в Дебальцеве, пережив вже 9 операцій
18:45, 12 листопада 2014 р.

Боєць з Тернопільщини, якого поранили в Дебальцеве, пережив вже 9 операцій

Інвалідний візок від родини Ореста і Олесі Папури незабаром отримає кременчанин Руслан Карпець, який, потрапивши під обстріл в Дебальцеве, втратив ліву руку, отримав значні травми ноги.

Поки 24-річний хлопець лікується у Вінницькому військовому госпіталі, уже пережив 9 операцій, небайдужі люди збирають кошти на протез вартістю близько 100 тис.євро. − Оскільки коштів ми не маємо, − відзначила Олеся Папура, − ми вирішили допомогти воїну тим, що маємо − інвалідним візком. Чоловік уже десять років після інсульту, самостійно пересуватись не може, наша сім’я добре розуміє потреби важко хворих людей. Хочеться допомогти усім, на кого випала нелегка доля боротися з такими випробуваннями. Тим більше, якщо ці люди втратили здоров’я, захищаючи нас, нашу Україну від такого нещадного цинічного агресора. Хочеться, щоб вони відчули нашу підтримку, тепло, ласку, пише Народне слово.

− Ми впевнені, − додає невістка пані Олесі Валентина, − що наш подарунок потрапить за адресою, бо передаватимуть його надійні збаразькі волонтери, зокрема Галина Фоміна, якій ми довіряємо абсолютно. Пан Орест, якому важко говорити, лише ствердно киває головою, підтримуючи слова своїх рідних, які його дуже добре розуміють.

− Він сам проявив ініціативу допомогти, − каже дружина, − це його рішення. Хоч таким чином він хоче взяти участь в сьогоднішніх подіях, які всіх нас змушують активно діяти, проявляти громадянську позицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Боєць з Тернопільщини #поранили в Дебальцеве #пережив вже 9 операцій
Останні новини
Оголошення
live comments feed...