Зміни ціною миру і людського життя: тернопільський астролог розповів про долю новообраної Ради, Президента та війну в Україні

Людство віками шукало порад у Всесвіту. Особливо, у часи неспокою, воєн. Зверталися земляни до нумерології, оскільки, як сказав Піфагор, «світ побудований на силі чисел». Україна зараз переживає надзвичайно складний період.

Війна, економічні проблеми, зміна політичних пріоритетів, боротьба ідеологій… На що сподіватися українцям, які народилися й живуть на багатій, благодатній землі, але часто пожинають втрати, розчарування, негаразди, пише Наш день.  Про це – розмова з відомим тернопільським астрологом Іваном КРУП’ЯКОМ.     

- Українці голосували 25 числа за президента, а 26 числа – за новий парламент. Іване Степановичу, наскільки це добре, чи зле у плані нумерології? Що очікувати від нової Ради? І від президента?

- Якщо розкласти число 25, коли ми обирали президента, то 2 і 5 – це 7. А Україна закодована під сімкою. Порошенко – п’ятий президент. І народжений під сьомим знаком Зодіака. Я проглядав космічну карту, або гороскоп президента. Він – везуча людина, яка може подолати всякі труднощі. Ми обрали його під знаком Близнюків. І прем’єр Яценюк – також Близнюк –  народився 26 вересня. Виходить повний цикл. Тож недаремно у виборах до Ради партії президента і прем’єра стали переможцями. Але… це говорить про те, що наслідки всіх бід, які маємо зараз, будемо ще довго відчувати. Проте з часом вони поволі залишатимуться у минулому.

- Чи зможе новообраний парламент добути до кінця своєї каденції?    

- Він буде суперечливий, бо такий час. І цей період суперечливий не лише в Україні, а й у світі, Європі, зокрема. Все буде швидко змінюватися. Наша держава дає поштовх для оновлення влад, навіть, у певному сенсі, нової політичної будови, як у Європі, так і в світі. Майдан відбувся недаремно.

Парламент обирали на наростаючому місяці і під знаком Скорпіона. Точніше, під двома знаками Скорпіона, бо число 26 – це 8. Восьмий знак – Скорпіон. А 8 і 8 – знову ж таки – 16. Варто зазначити, Декларацію про Державний суверенітет України прийняли 16 липня. Таким чином, у плані цифрології, усе складається на користь України.

Якщо Рада працюватиме два, від сили – три роки, або ж її переоберуть швидше – це не трагедія. Це – зміни. Їх не треба боятися і їм не слід противитися.

- Зміни ціною миру і людського життя. Тяжким видався цей рік…

- Так, 2014-ий – дуже складний, бо 1 і 4 – це 5. І 23-я річниця незалежності – також 5. І п’ятий президент прийшов. Купа п’ятірок. Бачите, аж дивно,  наскільки у житті все пораховано. А 5 і 5 – 10. Десятка – це нове. Одиниця, яка входить у долю чи то держави, чи людини, чи підприємства – означає якийсь новий рівень. Але оновленню завжди передує боротьба, протистояння.

Наступний рік – 2015-ий – це шістка, бо 1 і 5 – у сумі шість. День незалежності нашої держави – 24 серпня – також шістка. Тобто, новітня Україна зародилася під шісткою. Це буде наш рік – Синьо-зеленої Вівці Дерев’яної. Зараз – рік Дерев’яного Коня. Це – рік козачат. Бачимо, як проявилася молодь. Наступного року те, що почали молоді люди, впроваджуватиметься у життя і утверджуватиметься. Повернення до старої системи не буде, якби хто цього не прагнув. Та маємо пам’ятати: заради поступу у країні слід змінювати систему освіти і глибоко вивчати свою історію. Повинні вчитися всі: діти й дорослі. Видатний індійський політик і філософ Махатма Ганді сказав чудові слова: «Живи так, ніби завтра помреш. Вчися так, ніби проживеш вічно».

- За таким правилом мав би жити кожен українець.

- Небеса не прощають зневаги до своєї історії, культури. Будь-яка казка, легенда, оповідка, міф має космічну силу. Ми повинні навчитися усе це  правильно трактувати, повернутися до своїх пракоренів. До міфології ставитися на «ви» – з великою повагою і глибоким вивченням. Чужинці відігнали від нас істинне. Але багато чого втратили й через власну недбалість і байдужість. Ми повинні перестати бути м’якушками. Україну має врешті стати Тільцем – упертим, працьоватим. І мудрою Дівою – хлібоношою, яка годує себе і своїх сусідів. Це – наші космічні Знаки, наша доля, від якої гріх відвертатися.

Історики повинні «відкопати» правдиві відомості про «білих хорватів». Маємо гордитися й знати історію Тустані – це неймовірне енергетичне місце. І подібних місць у нас багато. Але хіба знаємо їх, пишаємось ними? Чому англійці тішаться своїм Стоунхенджем і про цю кам’яну пам’ятку знає весь світ? У нас є Кам’яна могила біля Мелітополя, Писаний камінь у Карпатах, Снідавка, де є залишки древньої культури. Не кажу вже про трипільську та мизанецьку культури. Це – наш духовний прапор. Історичний фундамент, на якому повинні будувати життя.

- Іване Степановичу, Україна кармічно повинна була пройти ці випробування, які маємо сьогодні?

- Так! Щоб очиститися, стати іншою. Наша держава народилася 24 серпня 1991 року – тоді був повний місяць. Це означає, ми повинні пройти складний шлях. Такий закон Космосу. Така воля Всевишнього. Настане час і наші сусіди нас зрозуміють. Відкриють для себе Україну й українців. Все стане по-іншому. Зараз відбувається утвердження епохи Водолія. Зародження Водолія проходило у знаку Тільця. Україна народження під Тільцем. Хочемо цього, чи ні, – закони Всесвіту – річ уперта. І людина їх змінити не взмозі. Навіть Путін.

- На жаль, вкотре потерпаємо від нашої агресивної північної сусідки Росії, яка століттями не дає нормально жити, краде історію і спокій.

- Там завжди були і є люди, які хотіли й хочуть переписати історію. Вони це називають: «виконати певну місію». Але Господні плани переписати неможливо. Будь-яка премудрість людська для Бога є глупотою.

- І про біди Донбасу. Це від безпосереднього сусідства з Росією, чи існує щось інше? Чому у цієї землі така нещаслива доля? Мільйони українців  загинули страшною голодною смертю у 30-ті роки минулого століття. Тепер там війна…  

- Ця земля має багато корисних копалин, зокрема, вугілля. Порода – чорного кольору. Це означає – тяжка, темна енергія. Вона утворює певний фон. З іншого боку, корисні копалини існують для того, щоб їх використовувала людина. Але з розумом і вдячністю. Земля – живий організм і відчуває любов, біль, зневагу, тобто, відношення людей. Хтось на Донбасі над цим задумувався? Зважав?

- А Крим у майбутньому повернеться до України?

- Сам Бог приєднав Крим до України. І хто б які плани не складав, ця земля, де відбувалися значущі для нас історичні події, буде українською. Все стане на свої місця. До речі, під шістнадцяткою відбувся у Криму лже-референдум – 16 березня. Під Рибами. А Риби – це роздвоєння. Отже, історія виправить помилку, яку вчинила людина. Я уже казав: епоха Водолія зітре, заллє водою всі негаразди, які були допущені протягом століть. Маємо знати: Україна була, є і буде. Держава має шанс вийти з піке, у яке її загнали.

- Шкода, що життя минає надто швидко. Щось встигнемо побачити, чогось – ні…

- Ми живемо на світі дуже мало, наче метелики. Один космічний день – це 72 роки життя на Землі. І за цей день встигаємо зробити багато помилок і дурниць. Небеса нам підказують, скеровують, подають знаки, застерігають. Ми ж часто буваємо глухі й незрячі. Пригадуєте, скільки різних знаків свого часу було дано Януковичу? Аж коли стається щось недобре, непоправне, починаємо аналізувати, шукати причини, каятися…

Зміни ціною миру і людського життя тернопільський астролог новообрана Рада Президент війна в Україні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Культура
«Цього року пісні «Вставай, Сонце» виповнюється 25 років. На ній виросло багато поколінь. А тому є ідея, відштовхуючись від цієї дати і зробити великий мистецький фестиваль», – розповів відомий співак та композитор, радник голови облдержадміністрації з питань культури Андрій Підлужний голові ОДА Степану Барні. Фестиваль буде спрямований на відкриття нових талантів. У Тернополі, як зауважив Андрій Підлужний, такого формату фестивалів не існує. А для цього у...
Суспільство
В тернопільських копів знову втрата. Звільнився патрульний, якого колеги характеризуть як ідеального офіцера. Що стало причиною звільнення і про деякі справи в реформованій нацполіції і новоостворенній патрульній розповів сам Костя Мороз в пості в соціальній мережі. "12.03.2016 – 13.09.2018р., рівно 2,5 роки – саме стільки тривала моя служба, як патрульного поліцейського. Щиро вдячний всім, із ким мав за честь служити протягом цього часу, а особливо, особо...
Суспільство
Нещодавно шоумен і гуморист Сергій Притула на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук написав пост про власну оцінку діяльності УПЦ МП і важливість Томосу для майбутнього України. Слова Сергія настільки образили представників Московського патріархату, що його служителі слів не добирали. Священник Denis Dunaev на своїй сторінці у Фейсбук так прокоментував пост Сергія: "Думал, что Сергей Притула – просто талантливый шоумен. Но и талантливый шоумен может ок...
Суспільство
У Завалівській ЗОШ І-ІІІ ст. завершилися роботи із утеплення фасаду. На втілення енергоефективного проекту, який передбачав комплексну термомодернізацію приміщення школи, із Державного фонду регіонального розвитку за сприяння народного депутата України Тараса Юрика було спрямовано понад мільйон гривень. Минулого тижня народний обранець в рамках робочого візиту на Підгаєччину відвідав освітній заклад і оглянув хід проведених робіт. - Цього року нашій школі...
Суспільство
У Тернополі на перехресті вулиць Глибока і Малишка сталася аварія за участю двох автомобілів. На місце події прибула карета "швидкої". Імовірно, що є травмовані. В одному з автомобілів спрацювали подушки безпеки. Завдяки цьому, серйозних наслідків для учасників ДТП вдалося уникнути. Нагадуємо, що також сьогодні у центрі Тернополя, біля Надставної церкви, сталося аварія за участю чотирьох автомобілів .
Суспільство
22-23 вересня (у ці вихідні) на Тернопільщині  відбудуться "Дні Індії", які нададуть можливість усім охочим поринути в унікальну культуру однієї з найекзотичніших країн світу та більше довідатися про її звичаї і традиції. Під час справжнього індійського свята відбудеться презентація книги "Індійська філософія крізь призму сучасної науки". Також заплановані виступ колективу індійського танцю "Амріта" та показ індійського кіно. Як інформує офіційний сайт Тер...
Суспільство
19-річна випускниця технічного коледжу Тернополя Тамара Вищило розробила унікальну розумну рукавичку для людей з вадами слуху. Як інформує "Голос Америки", винахідниця змалку тяжіла до техніки: вона могла годинами ремонтувати якусь зламану деталь і отримувати від цього задоволення.  А після закінчення школи обрала технічну спеціальність в одному із коледжів Тернополя. Участь у науковому фестивалі від Google дівчина взяла з однодумцями: її винахід, рукавичк...
Суспільство
Сьогодні в Бережанському районному суді відбулося судове засідання над учасником бойових дій на сході України, снайпером-розвідником Миколою Озаруком. Повідомив сайт «Бережани.інфо».  Микола Озарук з Підгаєччини ще з 2014 року був снайпером-розвідником у зоні АТО. Починав воювати у добробаті “Донбас”, в “Правому секторі”, а пізніше перевівся в 81 ОАеМБр. Більш детальніше про життя та війну воїна можна прочитати в статті “Снайпер-розвідник Микола Озарук: «Д...
Суспільство
Найближчим часом у тернополян можуть виникнути серйозні труднощі з перетином кордону із Польщею. Працівники Прикордонної служби Польщі збираються розпочати "італійський страйк", якщо уряд не виконає їхніх умов. Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Gazeta Wyborcza", у цьому випадку час перетину польсько-українського кордону може становити не до шести годин, як є зараз, а цілу добу. "Рух на польсько-українському кордоні зростає нечуваними темп...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!