• Головна
  • У Тернополі військові журналісти розповіли як розрізнити правду і ворожу пропаганду
08:30, 14 листопада 2014 р.

У Тернополі військові журналісти розповіли як розрізнити правду і ворожу пропаганду

Інформаційна війна з боку Росії має довготривалі, середньотривалі  і короткотривалі задачі. В нас, на жаль, це просто рефлекторні реакції на те, що нам кидають.

Про це заявив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра під час засідання прес-клубу на тему: «Особливості роботи засобів масової інформації в умовах загрози національної безпеки України» 13 листопада.

Участь у дискусії взяли підполковник Олександр Поронюк - військовий журналіст, начальник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Львів), підполковник Тарас Грень - військовий журналіст, учасник АТО у складі прес-центру антитерористичної операції, офіцер Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Івано-Франківськ), полковник Володимир Катинський – т.в.о. військового комісара Тернопільского обласного військового комісаріату.

«Ми будемо завжди програвати, якщо не будемо мати довгострокових завдань і  не будемо формувати певних асоціацій на рівні свідомості людей, - наголосив заступник голови ОДА  Леонід Бицюра. - Треба зрозуміти, що Росією запускається декілька сценаріїв, вони просуваються, вкладається ресурс,  ведеться моніторинг проведення розвитку дій. В нас прямолінійний рух, тому це треба міняти».

Леонід Олексійович акцентував увагу, що представники Тернопільщини працюють в центральному апараті СБУ і можуть певним чином впливати на формування складових інформаційної політики країни. «Ми готові на регіональному рівні долучитися до цього процесу», - наголосив заступник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #військові журналісти #правда #ворожа пропаганда
live comments feed...