• Головна
  • На ринок агробізнесу Тернопільщини заходить новий гравець
15:00, 14 листопада 2014 р.

На ринок агробізнесу Тернопільщини заходить новий гравець

Урочисте відкриття сучасного елеваторного комлексу у с. Острів Тернопільського району відбулося учора. За даними голови облради Василя Хомінця, на ньому працюватимуть понад 100 місцевих жителів.

Участь в церемонії відкриття взяли керівники області та представники компанії-будівника «Укрлендфармінг».

Після урочистостей вони заклали наріжний камінь до початку будівництва комбікормового заводу.

«Не часто ми можемо, враховуючи нашу економічну скруту, відкривати великі підприємства, як цей елеватор. Оскільки Тернопільщина є аграрною областю, тому є потреба у подібних виробництвах. Більше того – це і більше сотні робочих місць, які отримають наші краяни. На цьому компанія не припиняє свій хід Тернопільщиною, адже відбудеться наступний етап – будівництво комбікормового заводу. Це і чергові робочі місця, і надходження до обласного бюджету. Будівництво – символ виходу з кризи. Компанія  вклала значні інвестиції в економіку Тернопільщини.  Від цього і область, і компанія, і тернопільська громада тільки виграє», – зазначив Хомінець.

До речі, 18 жовтня 2013 року в с. Острів Тернопільського району  ПАТ «Компанією «Райз», що входить до Групи компаній «Укрлендфармінг ПЛЦ» в рамках реалізації в Тернопільській області інвестиційного  проекту «Проект розвитку зернової інфраструктури та комбікормового  виробництва» було закладено перший камінь і розпочато будівництво елеваторно-комбікормового комплексу потужністю елеватора з одночасного зберігання 180 тис. тонн зерна і комбікормового заводу потужністю 10 тонн на годину.

 Комплекс призначено для приймання, очистки, сушіння довготривалого зберігання зерна (в першу чергу кукурудзи), в переробку зерна на комбікорми для тварин ( птиці) для потреб Групи компаній «Укрлендфармінг», яка є одним з найбільших виробників курячих яєць і птиці в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Укрлендфармінг»
Оголошення
live comments feed...