• Головна
  • «Свободівці» мають секретний план щодо недобудованої бібліотеки в центрі Тернополя
16:00, 14 листопада 2014 р.

«Свободівці» мають секретний план щодо недобудованої бібліотеки в центрі Тернополя

На останній сесії облради депутати звернулися до Кабміну з проханням передати довгобуд нової бібліотеки, який розташований в центрі міста, у власність територіальної громади.

Під час прямого ефіру на «Радіо-РОКС» голова облради проговорився Василь Хомінець проговорився, що має вже чіткий план щодо подальшої долі будівлі. При цьому жодних деталей озвучувати не став, що не може не насторожувати.

«Будьмо реалістами. На сьогодні, у час неоголошеної війни, сподіватися на кошти з державного бюджету на добудову обласної бібліотеки, яка перебуває у державній власності, – марно. Якщо будівля належатиме до комунальної власності, обласна рада зможе шукати шляхи для завершення будівництва. А саме – залучати інвестиції. Обласна рада уже має конкретний план вирішення цього складного питання. Потрібно лише дочекатися відповіді з Кабміну», – сказав в радіоефірі Василь Хомінець.

Ще раніше про чітке бачення, як добудувати приміщення, вів мову і заступник голови ОДА Леонід Бицюра. При цьому обіцяв усі нюанси розповісти «невдовзі». З того час минуло майже півроку, однак ясності в дане питання «свободівцями» внесено не було.

Які саме схеми хочуть задіяти представники правлячої на Тернопіллі партії і чи не буде це чергова сумнівна оборудка залишається невідомими.

Нагадаємо,  будівництво бібліотеки у центральній частині міста Тернополя розпочали ще у 1986 році.

Через відсутність фінансування з 2008 року будівництво фактично зупинено. Рівень будівельної готовності об’єкта на сьогодні становить близько 80%.

У своєму зверненні до Кабміну депутати облради зазначили, що бачать даний довгобуд як громадсько-освітній заклад з широкими функціями - художньо-галерейними, філармонічно-концертними, як приміщення для театральних студій, громадських зібрань тощо.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #Хомінець #Бицюра
Оголошення
live comments feed...