• Головна
  • Як тернополяни можуть зберегти тепло в домівках?
14:00, 15 листопада 2014 р.

Як тернополяни можуть зберегти тепло в домівках?

Як зекономити і при цьому не мерзнути у власних домівках, щовихідних протягом місяця навчатимуть на Театральному майдані.

Із тернополянами еко-активісти уже зустрічались минулого тижня, на черзі ще дві зустрічі завтра та у неділю.

Не лише розповідають, а й показують місцеві еко-активісти, як правильно утеплити свою домівку. Для цього на Театральному майдані координатори громадської ініціативи «Точка тепла» встановили макет квартири.

СТЕПАН ГРИЧКІВСЬКИЙ, координатор громадської ініціативи з утеплення та енергоефективності «Точка тепла» в Тернополі: «Це є батарея, ззаду неї встановлена відбивачка. Яка допомагає людині зекономити на електроенергії за рахунок того, що стіна не поглинає тепло, а віддає його. Також тут, з іншої сторони, показано, як правильно утепляти і якими матеріалами, на прикладі пінопласту та мінеральної вати».

Як зберегти тепло в домівках, при цьому і собі зекономити, і сусідам не нашкодити, молоді активісти мають намір розповідати щовихідних протягом місяця, передає ІНТБ

СТЕПАН ГРИЧКІВСЬКИЙ, координатор громадської ініціативи з утеплення та енергоефективності «Точка тепла» в Тернополі: «Ідею енергонезалежності в Україні, яка по суті починається з утеплення власного будинку. Також ми вчимо, як правильно утепляти будинок, як правильно обрати матеріали, як правильно донести до людей, що потрібно утепляти саме свій будинок».

Такий захід зацікавив чимало тернополян. Серед них і пані Марія. Жінка розповідає, разом із чоловіком якраз займаються утепленням квартири. І ця акція стала їм у нагоді.

п. МАРІЯ, тернополянка: «Ми живемо в старому будинку на третьому поверсі. І в старому будинку дерев’яні перекриття, там засипано тільки стріха чимось таким, от, я не знаю, як воно зветься. Одним словом, на стріху трошечки засипано чимось, оце дерев’яне перекриття і дуже холодно. І ми рішили не гріти стріх. І чоловік зараз займається утепленням, ну, принаймні, над нашою квартирою зверху він хоче постелити шар-другий, скільки треба, щоб ми не гріли стріх, а все-таки тепло зберігалося в хаті».

«Точка тепла» – це всеукраїнська акція, і Тернопіль став одним із міст, що підтримали ініціативу по її проведенню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #зберегти тепло в домівках
Останні новини
Оголошення
live comments feed...