• Головна
  • Трьох тернополян обдурив працівник податкової міліції
15:00, 16 листопада 2014 р.

Трьох тернополян обдурив працівник податкової міліції

Звернутися за допомогою до представництва західного регіону профспілки «Трудова солідарність», що у м. Кременці, трьох тернополян спонукало безвихідне становище, в якому вони опинилися. Чоловіків, котрі заробляють на життя виконанням капітальних та косметичних ремонтів будівель, як вони стверджують, обдурив працівник податкової міліції м. Дубно (Рівненська обл.), також мешканець Тернополя.

На прохання розрахуватися за роботу в його квартирі, посадовець не лише не віддав чесно зароблених коштів, а ще й пригрозив проблемами, якщо робітники скаржитимуться у відповідні інстанції.

Як йдеться у зверненнях, ремонтні роботи майстри розпочали цьогоріч у середині березня. Згідно з усною домовленістю з роботодавцем, власник помешкання мав заплатити близько 17 тис. грн. за роботу та окремо закупити будівельні матеріали. І якщо з коштами на останнє проблем не було, то платити працівникам за виконання чоловік не поспішав. Переконував, що зацікавлений у співпраці, бо має ще одну квартиру в тому ж будинку, яку також потрібно ремонтувати. Тож проблем із розрахунком бути не повинно.

Разом з тим у телефонній розмові замовник повідомив «Номер один», що сам став жертвою обставин. Як каже працівник податкової міліції, ремонт йому виконали неякісно, тому й розрахувався він не до кінця. Він начебто запропонував майстрам виправити недоліки і тоді заплатити решту грошей. Оскільки вони відмовилися, коштів чоловік не доплатив. Проте стверджує, що йдеться про недоплату в сумі півтора тисячі гривень, а не 11 тис., як кажуть виконавці. Окрім цього, податківець планує звертатися до суду і вимагати компенсації за моральну шкоду.

Спробували шукати правди й ошукані робітники у Тернопільській прокуратурі. Прокурор м. Тернополя Віталій Сідоров підтвердив, що справді троє громадян зверталися і навіть були у нього на особистому прийомі.

– Тернополянам запропонували оформити звернення до прокуратури належним чином щодо неправомірних дій так званого роботодавця, що вони й зробили, – розповів Віталій Сідоров.

Також прокурор повідомив, що роз’яснив чоловікам, що ця справа належить до компетенції органів внутрішніх справ і може кваліфікуватися як шахрайство. У подальшому звернення скероване прокуратурою до слідчого відділення УМВСУ в Тернопільській області з метою проведення належної перевірки доводів заявників. Наразі перевірка триває.

Відсутність письмового договору між замовником та робітниками неабияк ускладнила відстоювання прав останніх. Тепер єдиний законний шлях, яким залишається виборювати зарплатню тернопільських майстрів, – звернення до суду. Саме цим найближчим часом займатиметься «Трудова солідарність», повідомив керівник представництва західного регіону профспілки Петро Штогун.

Судова тяганина – це чималий об’єм роботи, яку повинні виконати профспілчани спільно з ошуканими тернополянами. Збір доказів, свідків, які могли б підтвердити, що роботу у квартирі податкового міліціонера виконували саме ті люди, котрі звернулися за допомогою.

Аби допомогти повернути зароблене трьом тернополянам, профспілка надіслала звернення до Рівненського УМВСУ. Звідти заяву скерували до Дубенського міського відділу УМВСУ в Рівненській області, де мала би бути проведена перевірка, на підставі котрої прийняли б рішення згідно з Законом України «Про звернення громадян». Проте з того часу минув місяць, а відповідь з міліції так і не надійшла.

Більше того, на працівників, котрі мали сміливість шукати правди і вимагати оплати заробленого, почався тиск з боку податківця.

Тим часом минув уже місяць після набуття чинності Закону про очищення влади. Схоже, завдячуючи таким ситуаціям, яка склалася у тернополян із роботодавцем, що працює у податковій міліції і має декілька квартир, і буде нагода застосувати його.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ремонт в квартирі #податківець
Оголошення
live comments feed...