• Головна
  • У Тернополі чоловік вирішив зекономити на ремонті, вкравши необхідні інструментти з магазину
17:30, 17 листопада 2014 р.

У Тернополі чоловік вирішив зекономити на ремонті, вкравши необхідні інструментти з магазину

П’ятдесятилітній тернополянин вирішив зекономити на ремонті, вкравши необхідне з магазину.

За словами правоохоронців, чоловік прийшов до супермаркету будівельних матеріалів, оскільки дома розпочав ремонт. Проте, платити мешканець обласного центру не захотів, тому 4 свердла та дві викрутки сховав під куртку.

Вийти чоловікові з магазину не вдалося – біля кас його вже чекали працівники Управління Державної служби охорони. Заперечувати скоєне зловмисник не став, а добровільно пред’явив правоохоронцям викрадене.

По даному факту в Тернопільському міському відділі міліції порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном до трьох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #магазин #крадіжка #ремонт

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...