• Головна
  • В центрі Тернополя роздавали цукерки людям, які відмовлялись від цигарок (фото)
20:30, 17 листопада 2014 р.

В центрі Тернополя роздавали цукерки людям, які відмовлялись від цигарок (фото)

Цукерки “Джек” давали у Тернополі людям, які відмовлялись від цигарок.  Акція до всесвітнього Дня боротьби з тютюнопалінням пройшла на Театральному майдані в Тернополі.

Волонтери пропонували перехожим, які курять, обміняти сигарети на солодощі, пише Доба.

– Порахуємо, що в середньому пачка сигарет коштує близько 20 гривень, але коли людина курить одну в день – це 600 гривень на місяць, буквально половина мінімальної зарплати, – зазначив керівник тернопільського відділення благодійного фонду “Фонд Добрих Людей” Павло Бойко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #цукерки #сигарети
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення