• Головна
  • На Тернопільщині майже 20 студентів потрапили до слідчого ізолятора
09:00, 19 листопада 2014 р.

На Тернопільщині майже 20 студентів потрапили до слідчого ізолятора

Студенти Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу побачили зблизька як працює в райцентрі слідчий ізолятор.

Як інформує начальник відділення СВПР Чортківського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Тернопільській області Ігор Кузяк, на екскурсію студентів запросили для ознайомлення студентів з особливостями роботи практичного психолога із неповнолітніми ув’язненими.
Для набуття досвіду своєї практичної діяльності установу відвідали студенти Чортківського коледжу за спеціальністю «Соціальна педагогіка».
Практичний психолог установи Ігор Ковальчук провів студентам ознайомчу та навчальну екскурсію у слідчому ізоляторі, розповів про форми та методи соціально-виховного впливу на засуджених, які використовують працівники служби у своїй роботі.
Також, ознайомив їх із аспектами роботи психолога, розповів про діяльність роботи із групою ризику осіб, які перебувають на профілактичному обліку.
Після чого, студенти мали змогу ознайомитись з робочим місцем психолога, відвідати кімнату психоемоційного розвантаження для ув’язнених, які утримуються у слідчому ізоляторі.

Екскурсія відбулася у відповідності до угоди та плану співробітництва між Чортківським слідчим ізолятором управління ДПтС України в Тернопільській області та коледжем.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чортків #СІЗО
Оголошення
live comments feed...