• Головна
  • Депутати Тернопільської облради займаються здирництвом з підприємців?
15:00, 18 листопада 2014 р.

Депутати Тернопільської облради займаються здирництвом з підприємців?

Депутати Тернопільської обласної ради на сесії довго дебатували над питанням погоджувати чи не погоджувати гірничий відвід цегельні в с. Росохач Чортківського району. Народним обранцям, в основному з фракції ВО «Свобода», здалося, що власники заводу не доплачують громаді згідно з інвестиційною угодою.

 В інвестугоді передбачено, що приватне підприємство "Степ-МІК" за видобування глини для виробництва цегли щокварталу має допомагати місцевій сільській раді на суму 5 тис. грн. Цього, як зазначив заступник голови постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього середовища та природокористування Тарас Бас, виявилося замало.

І незважаючи на те, що сільський голова Росахача цю суму вважає достатньою, адже давно із власниками цегельні має справу і ті ніколи ні в чому йому не відмовляли, голова фракції ВО «Свобода» Марія Чашка запропонувала перенести це питання на пізніше. При цьому всю відповідальність за можливе позитивне голосування запропонувала покласти на сільського голову, раз сума в інвестиційній угоді його влаштовує.

І лише коли депутат Василь Мартинюк заявив, що всі ці побори з бізнесу є узаконенням корупції, адже підприємці за законом і так сплачують податки, а його колега Володимир Гульовський недвозначно сказав: «Що, шановні депутати, Вам не принесли чемоданчика з грошима? На що дивиться СБУ!», - ситуацію частково вдалося повернути в інше русло і дозвіл таки надали.

Натомість усі крапки над «і» розставив своїм виступом герой України Олег Крижовачук. Він запропонував усім обласним депутатам, які відмовляються голосувати за господарські питання, взятися за управління хоча б однією цегельнею, щоб на власній «шкурі» переконатися, наскільки це непроста робота, повідомляє "Номер один".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#облрада #кар’єри
Останні новини
Оголошення
live comments feed...