• Головна
  • Порошенко у найближчі дні визначиться з прізвищем керівника Тернопільщини
10:40, 19 листопада 2014 р.

Порошенко у найближчі дні визначиться з прізвищем керівника Тернопільщини

Як стало відомо з джерел в Адміністрації Президента, Порошенко у найближчі дні визначиться з прізвищем керівника Тернопільщини.

Нагадаємо, що ця посада стала вакантною після того як Президент прийняв відставку Олега Сиротюка. Наразі обов’язки голови ОДА виконує перший заступник голови Іван Крисак, який представляє “Батьківщину”. Зрозуміло, що за таких обставин у Порошенка не зволікатимуть з призначенням нового керівника області, пише ЗЗ.

Не виключено, що призначенець буде мати статус т.в.о. – тимчасово виконуючого обов’язки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #губернатор #Порошенко

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...