• Головна
  • 30 бійців Нацгвардії приїхали до Тернополя після двомісячного перебування в зоні АТО
16:30, 20 листопада 2014 р.

30 бійців Нацгвардії приїхали до Тернополя після двомісячного перебування в зоні АТО

Після майже двомісячного перебування в зоні АТО додому приїхали тридцять бійців резервного батальйону Національної гвардії України, що дислокується у Тернополі. Усі вони з честю та гідністю виконали свій службовий обов’язок та повернулися у повному складі.

– Основне, що ви повернулися додому без втрат, живими та неушкодженими, - звернувся до гвардійців командир батальйону Віктор Шершун. – Я вдячний вам за мужність, відвагу і героїзм, які ви проявили в нелегких умовах, перебуваючи на службі в зоні ведення бойових дій.

На Сході України військовослужбовці Нацгвардії перебували 50 діб. Вони несли службу  на блок-постах, охороняли громадський порядок, патрулювали населенні пункти, допомагали місцевим жителям.

Командир батальйону нагородив кожного бійця грамотою за сумлінне виконання службових обов’язків,  дехто отримав позачергове військове звання.

Рідні та близькі з квітами та палкими обіймами зустрічали своїх захисників. Як зізнаються, майже два місяці жили у тривозі, було важко, але основне, що їхні батьки, чоловіки, сини, брати повернулися додому живими.

Вадим Басистюк, заступник командира роти з виховної роботи Національної гвардії України, який повернувся зі Сходу вдячний усім за підтримку.

– Хочу подякувати усім, хто нас чекав, молився за нас, підтримував, – каже військовослужбовець. – Вдячний волонтерам, які допомагали нам з екіпіруванням,  продуктами, теплими речами.

Наразі бійці отримали відпустку, під час якої зможуть відпочити, побути з близькими та рідними. Після чого повернуться у військову частину для подальшого несення служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#30 бійців Нацгвардії #Тернопіль #перебування в зоні АТО
Оголошення
live comments feed...