• Головна
  • Тернополяни, які боргують за воду можуть втратити майно
18:30, 20 листопада 2014 р.

Тернополяни, які боргують за воду можуть втратити майно

Якщо ви боргуєте за воду, можете втратити майно. Представники “Тернопільводоканалу” разом із виконавчою службою навідались до злісних боржників.

Сума боргу та термін, протягом якого деякі тернополяни не платили, кажуть комунальники, настільки великі, що доводиться приймати рішучі міри – описати майно, арештувати та продати його, аби погасити борг.

- Для погашення заборгованості державний виконавець буде застосовувати заходи примусового виконання рішень. Це, зокрема, буде проводитися звернення-стягнення на майно боржника, – розповідає  головний державний виконавець першого відділу виконавчої служби Віталій Кашицький.

- Суми боргу є значні – від 1000 гривень до 10000 гривень. Тут по кожному боржнику заборгованість, в основному, є тривала. Вони не платять рік, два, три. Зараз в державі є складна економічна ситуація, але є ряд боржників, які злісно не платять за житлово-комунальні послуги, в тому числі за послуги водопостачання та водовідведення. Пояснюють власним небажанням оплачувати дану заборгованість, – говорить юристконсульт КП “Тернопільводоканал” В’ячеслав Завадський.

Дверей виконавчій службі та комунальникам не відчиняє майже ніхто. До кого ж з боржників вдається достукатись, просять не показувати обличчя і пояснюють: не платили через складні життєві обставини, борг обіцяють віддати, передає tv4

- Вот кажу на мікрофон – вийду з лікарняного – зразу ліквідую заборгованість.

У “Водоканалі” кажуть, що готові йти на поступки боржникам, якщо причини боргування у них дійсно вагомі. До того, як справа доходить до виконавчої служби, боржникам відсилають попередження, розмовляють з ними по телефону, щомісяця вони отримують рахунки з місячним платежем, де вказана сума заборгованості. Із тими неплатниками, до кого державні виконавці не достукались, буде працювати міліція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #борг за воду #втратити майно
Останні новини
Оголошення
live comments feed...