• Головна
  • Сиротюк поновив на посаді чиновника, якого звільнили за поданням прокуратури
14:00, 21 листопада 2014 р.

Сиротюк поновив на посаді чиновника, якого звільнили за поданням прокуратури

Звільненого за грубе порушення трудових обов’язків чиновника, екс-голова ОДА Олег Сиротюк знову повернув на посаду.

Кадровими рішеннями екс-голови ОДА Олега Сиротюка вже нікого не здивуєш. Призначення на посади побратимів-свободівців без жодного досвіду роботи активно обговорюють в кабінетах облдержадміністрації.

 Але одне з призначень здивувало навіть бувалих бюрократів, пише ltdaily.info.

 9 вересня 2014 року заступник голови Тернопільської ОДА свободівець Леонід Бицюра на основі розпорядження голови ОДА від 9 вересня 2014 року №322-к (http://oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/35422.htm), представив нового начальника Департаменту охорони здоров’я – Курила Володимира Михайловича, який до 8 липня 2008 року вже очолював цей підрозділ (http://oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/77905).

 Тоді пана Курила звільнили за грубе порушення своїх трудових обов’язків, а саме – нездійснення контролю за якістю та обсягом медико-санітарної допомоги, що надається закладами охорони здоров’я області, незабезпечення головним управлінням охорони здоров’я покладених на нього завдань. Додатково ще було подання прокуратури та доповідна записка заступника голови ОДА.

 Незважаючи на це, Володимир Курило знову призначений на посаду, адже він є депутатом Тернопільської обласної ради від … «ВО «Свобода».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Курило #Сиротюк
Останні новини
Оголошення
live comments feed...