• Головна
  • У тернопільському «Правому секторі» уже почався розбрат
10:45, 24 листопада 2014 р.

У тернопільському «Правому секторі» уже почався розбрат

У шахрайстві звинувачують представника «Правого сектора» Івана Суту члени організації.

Зокрема у соцмережах на сторінці керівника ПС на Тернопільщині Василя Лабайчука з’явилося повідомлення, в якому наголошується, що Сута уже не має відношення до «Правого сектора».

Тоді як раніше на прес-конференціях Іван Сута позиціонував себе саме як член даної організації.

Причиною конфлікту стали кошти.

«У найскрутніші часи на захист української Нації і Держави першими ставали українські націоналісти. Зараз ми змушені боротися на двох фронтах. На зовнішньому — Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” збройно захищає свободу і незалежність України. На внутрішньому — політична партія “Правий сектор” бореться проти системи коруції, брехні, шахрайства.
На жаль є люди, які займаються самозбагаченням та злодійством, спекулюючи іменем Правого Сектору. До таких належить Іван Сута.
Не маючи на те жодних повноважень, "побратим" займається постійним збором допомоги для хлопців котрі воюють, нібито організовує якісь вишкільні табори тощо.
Офіційно заявляємо - Іван Сута не має жодного відношення до "ПРАВОГО СЕКТОРА" і є звичайним шахраєм та брехуном і не має права виступати від імені організації», – йдеться в повідомленні, розповсюдженому Василем Лабайчуком.

Не так давно лідер «Правого сектору» на Тернопільщині також подякував у Фейсбуці за надану допомогу бізнесмену з багатим кримінальним минулим, що спричинило чимало запитань до даної організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сута #Лабайчук #"Правий сектор"
live comments feed...