• Головна
  • В Тернопільський став постійно витікають нечистоти, а по набережній розповсюджується нестерпний сморід
19:30, 24 листопада 2014 р.

В Тернопільський став постійно витікають нечистоти, а по набережній розповсюджується нестерпний сморід

Поблизу “Циганки” на вул. Білецькій із двох люків посеред дороги фонтанують фекалії та стікають прямо у Тернопільський став.

Проблема виникла ще минулого тижня. Про ту несправну каналізацію стурбований читач повідомляв у редакцію у п'ятницю, 21 листопада. І досі комунальники не вирішили проблему, як бачив кореспондент 20minut.ua 24 листопада.

У водойму постійно витікають нечистоти, а по набережній розповсюджується нестерпний сморід, скаржився читач.

- Такі проблеми виникають тут дуже часто, - розповідає представник водно-спортивної бази Олексій Нижегородов – Викликаємо аварійників, вони прочищають, але через декілька місяців ситуація знову повторюється. Останнього разу майстри розповіли, що труби системи тут встановлені ще у 1970-х і зараз вони заросли корінням. А ще тут поруч будують новий 9-поверховий будинок, каналізацію якого підключать до цієї ж труби.

Як повідомляє майстер відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Лідія Осіп, до диспетчерської КП “Тернопільводоканал” мешканці повідомили про витік води на вул. Білецька, 47-48 сьогодні, 24 листопада. За вказаною адресою виїхали працівники водоканалу.

- Здійснивши обстеження, вони з'ясували, що утворився затор на каналізаційному колекторі, - каже вона. - Відтак за вказаною адресою виїхала аварійна бригада КП “Тернопільводоканал”. Її працівники здійснила прочистку та промивку гідромашиною каналізаційного колектора.

Довідка
У випадку, якщо ви помітили прорив водопровідних чи каналізаційних систем, звертайтесь у диспетчерську Тернопільводоканалу за телефоном 25-26-10

345

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський став #фекалії #сморід #забруднення
live comments feed...