• Головна
  • В Тернополі представили унікальний фільм про відомого церковного діяча
17:40, 24 листопада 2014 р.

В Тернополі представили унікальний фільм про відомого церковного діяча

В конферец-залі готелю «Тернопіль» відбулася прес-конференція Високопреосвященного архієпископа Нестора  на тему: «Презентація документального фільму «Святитель і патріот» - пам’яті митрополита Іоана (Боднарчука)», у якій взяло участь духовенство єпархії, автори фільму, представники влади,  журналісти та гості м. Тернополя.
Архієпископ Нестор звернувся до усіх присутніх: «Цього року ми відзначаємо 85 років з дня народження митрополита Іоана, а також 20-річчя з дня його  смерті. Тернопільська єпархія присвятила 2014 рік його пам’яті та організувала ряд заходів для громадян міста, щоб познайомити їх із життєвим та духовним шляхом владики Іоана (Боднарчука), який зробив дуже багато для утворення незалежної Української Православної Церкви.
На замовлення Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату створена документальна стрічка присвячена пам’яті митрополита Іоана (Боднарчука), відомого церковного діяча, славного сина Тернопілля. Митрополит Іоан - патріот, натхненний проповідник, богослов, мудрий вчитель і духовний батько тисячам українців, невтомний служитель Богу та людям.
Він любив Україну, працював для кращої долі співвітчизників та гідного місця Української Православної Церкви в світі.
Унікальний фільм із документальними хроніками та розповідями сучасників митрополита Іоана, познайомлять глядачів із святителем та натхненником, який є прикладом для сучасників у своїй силі духу, мудрості та патріотизмі», - підсумував владика Нестор.
Усім присутнім був показаний трейлер до фільму, а також оголошені дати показу фільму (28.11 у Палаці Кіно «Тернопіль», вул. Івана Франка, 9 поч. о 17.00 - вхід вільний) та всеукраїнської науково-практичної конференції (27.11 на базі ТНПУ ім. В.Гнатюка), з доповідями на яку приїдуть відомі вчені з усієї України і навіть з закордону. 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#представили унікальний фільм
Оголошення
live comments feed...