• Головна
  • Тернопільська псевдоеліта на заходах з Голодомору «відбувала номер»?
12:00, 25 листопада 2014 р.

Тернопільська псевдоеліта на заходах з Голодомору «відбувала номер»?

Не все так гарно і щиро відбувалося у Тернополі на заходах із вшанування жертв Голодомору, як це подали прес-служби місцевих органів влади.

На цьому зауважив головний режисер драмтеатрі Олег Мосійчук, який не помітив після офіційної частини організаторів у залі храму Мельпомени.

«У великих речах відбуваються мілкі дріб’язкові моменти. Ті люди, які прийшли на Майдан зі свічками, – їхні серця там горять. І вони приходять до залу. А ті, хто проводять заходи, не ведуть за собою людей. Театр не для того, щоб тільки кошти зібрати. А ще раз нагадати, щоб кожному запекло, заболіло. Бо сьогодні ми переживаємо одну з найтрагічніших сторінко своєї історії, коли кращі – молодь, яка вірить в цю державу, - кладе на алтар своє життя. І прикро коли саме в Тернополі, а не десь в Дніпропетровську, такі речі відбуваються: по сценарію написано, відбули і все. Хочеться щоб люди щиро це співпереживали», – наголосив Олег Мосійчук.

Він переконаний, що якби в українських можновладців була національна самоідентифікація, то вони б забезпечували і державницьку політику.

«Тоді такого, що ми маємо сьогодні, не було б. Країна б цього не допустила. Бо ті пересічні люди, які зібралися на майдані, – вони свідоміші, ніж ті можновладці, які водили країну як поводирі», – констатував режисер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мосійчук #Голодомор
Оголошення
live comments feed...