• Головна
  • Як тернополяни протистоятимуть антиукраїнській війні?
09:30, 26 листопада 2014 р.

Як тернополяни протистоятимуть антиукраїнській війні?

Об’єднатися у протистоянні антиукраїнській інформаційній війні закликав голова комісії з питань захисту моралі. Обласна громадська рада щодо цього питання вперше зустрілася в оновленому складі.

Протидіяти антиукраїнській інформаційній війні зі сторони Росії – сьогодні основне завдання української громадськості. Негатив серед аудиторії поширюють не тільки через новини, а й художні програми, фільми.

ВАСИЛЬ КОСТИЦЬКИЙ, голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі: «Російські фільми, а інших немає, серіали: «Бригада», «Менти», «Глухарі», я не буду перераховувати далі. Кожен день на всіх каналах показують корупціонерів, міліціонерів, силовиків, політиків, позитивних героїв, які беруть хабарі, роблять добрі справи за це. І другий варіант – йде тотальна пропаганда алкогольного способу життя».

Тернопільська рада з питань захисту моралі пропонує не лише відсіювати негативну інформацію, а й поширювати позитивну. Зокрема, розвивати націоналістичні, християнські напрямки у роботі з молоддю, передає ІНТБ

ОКСАНА КУРИШ, член організації Пласт: «Якщо Пласт має служити Богові і Україні, тобто це просто кожної неділі як мінімум, піти до церкви, то ця дитина має цю інформацію звідти. Служити Україні – це бути організованому на патріотичні заходи і там почути ту інформацію, яку потрібно для молодого громадянина. Допомагати іншому».

Сьогоднішня інформація проти України побудована на агресії, обмані та психологічному тиску. Це вже четверта хвиля інформаційної антиукраїнської війни, яка поєднала усні повідомлення з фізичною силою проти нашого народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #протистояти антиукраїнській війні
Оголошення
live comments feed...