• Головна
  • На Тернопільщині хочуть закрити унікальне протезно-ортопедичне підприємство
11:00, 27 листопада 2014 р.

На Тернопільщині хочуть закрити унікальне протезно-ортопедичне підприємство

Закрити шляхом реорганізації хочуть Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. 

Працівники підприємства вважають, що саме зараз у час війни продукція, яку вони виготовляють, потрібна, адже на війні багато поранених, яким потрібні протези, пише Погляд.

Роман Ящищак – голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери:

«Нині у соціальній сфері склалась критична ситуація, пов’язана із штучним заниженням фінансових потреб на оплату праці.

Протягом останніх років питання фінансування установ і організацій соціальної сфери є дуже актуальним, оскільки відбувається за залишковим принципом і в порівнянні з іншими бюджетними організаціями – занижене.

Заробітна плата працівників управлінь соціального захисту населення становить 1218-1700 гривень, що є дуже низькою. Після утримання всіх відрахувань із заробітної плати працівники отримують на руки від 1000 до 1500 гривень при повному завантаженні. На жаль, часом реформування проводиться необгрунтовано, без жодного обговорення з громадськістю.

В нашій області багато років діє Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, на якому працює більше 80 працівників. Підприємство виготовляє протези для інвалідів, впровадило передові технології їх виготовлення.

Сьогодні, коли в наслідок бойових дій на Сході, збільшується кількість інвалідів, Кабінет Міністрів України і Міністерство соціальної політики прийняли рішення припинити діяльність цього підприємства шляхом реорганізації через приєднання до Львівського протезного підприємства. Внаслідок цього найбільше постраждають інваліди, люди з особливими потребами, які не зможуть швидко і якісно отримати допомогу.

Також вважаю за необхідне зменшити рівень відрахувань і зборів із зарплати працівників, яка становить меньше 2000 гривень.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #протезно-ортопедичне підприємство
Оголошення
live comments feed...