• Головна
  • Чи згоріли у Тернополі під час Євромайдану кримінальні провадження про високопосадовців?
17:00, 27 листопада 2014 р.

Чи згоріли у Тернополі під час Євромайдану кримінальні провадження про високопосадовців?

Уже неодноразово журналісти піднімали тему, пов’язану зі знищенням ряду резонансних кримінальних проваджень під час так званої «Ночі гніву» у Тернополі.

Представники мас-медіа висловлюють занепокоєння, що документи могли, начебто, згоріти  на догоду високопосадовцям. Зокрема, про це йшлося у нещодавніх статтях. В першому інформаційному повідомленні йдеться про кримінальне провадження № …4710, від 27.12.2012 р. на основі звернення депутата обласної ради щодо зловживань під час благоустрою бул. Данила Галицького. В другому – про кримінальне провадження № …1960 від 18.05.2013 р. щодо зловживань посадовців під час проведення тендера на закупівлю молокопродуктів.

За фактами даних публікацій, як і за попередніми, керівництвом міліції проведена перевірка. Встановлено, що матеріали по даних кримінальних провадженнях не були знищені, усі документи є в наявності.

Співробітники слідчого відділу провели повне та об’єктивне розслідування обох справ. Були опитані свідки, вилучалась бухгалтерська документація. Також проведено ряд перевірок із залученням спеціалістів Державної фінансової інспекції у Тернопільській області.

У результаті проведених слідчих дій кримінальні провадження закрито на підставі п.2ч.1. ст. 284 КПК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Євромайдан #кримінальні провадження про високопосадовців
live comments feed...