• Головна
  • Аграрії Тернопільщини погрожують перекрити трасу міжнародного значення
11:00, 28 листопада 2014 р.

Аграрії Тернопільщини погрожують перекрити трасу міжнародного значення

На Тернопільщині представники агропідприємств погрожують перекрити трасу міжнародного значення у зв’язку з тим, що ДП «Укрспирт» не виплачує кошти за надану ними продукцію.

Дані наміри представники агропідприємств озвучили під час робочої зустрічі із представниками ДП «Укрспирт» під головуванням виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.

У ДП «Укрспирт» визнали, що винні аграріям області 7 млн грн. Причинами несплати коштів називають втрати ринків збуту, а також забороною виробляти біоетанол.

«Сільгоспвиробники мають право вимагати свої гроші.  Але наше підприємство працює на тому ж ринку збуту, що і аграрії. Ми перебуваємо в подібних ринкових умовах, які не є легкими. Наш покупець відмовився купувати продукцію. Склади переповнені спиртом, який ми не змогли продати. Заводів менше не стало, а споживачів стало менше. Також  уряд обмежує виробництво біоетанолу, який продати легше, ніж харчовий спирт», – пояснив причини виникнення заборгованості начальник управління контрольно-ревізійної роботи  ДП «Укрспирт» Ігор Ільчишин.

І свою чергу Крисак висунув вимогу надати чіткий графік  із зазначеними відсотками сплати боргу аграріям краю.

«Сільське господарство – безперервна діяльність, яка не може чекати. Аграрії повинні платити за оренду, платити за підготовку землі та техніки до посівів. Це та галузь, яка фінансує нашу армію», – наголосив Крисак.

Оскільки представники ДП «Укрспирту» не змогли на зустрічі озвучити конкретних дат, до яких вони зобов’язуються  погасити борг, прийнято рішення розробити даний графік до кінця тижня.

Як зазначили аграрії, у випадку, якщо проблема не буде вирішена до кінці тижня, на початку наступного вони мають намір заблокувати трасу міжнародного значення  Доманово-Ковель-Чернівці.

Перекрити дорогу вони планували вже цього тижня, але після озвучення цих намірів в ОДА було скликано зустріч між сторонами конфлікту, аби вирішити проблему.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перекриття #Укрспирт #аграрії
Оголошення
live comments feed...