• Головна
  • У Тернополі екс-пайовики Щепановського сьогодні зранку пікетували міську раду
13:30, 28 листопада 2014 р.

У Тернополі екс-пайовики Щепановського сьогодні зранку пікетували міську раду

Близько 40 пайовиків кооперативу “Степана Бандери” пікетували міську раду зранку, 28 листопада. Люди вимагають від влади вирішити питання із замороженим будівництвом їхніх будинків на проспекті С. Бандери, 83.

- Усе почалося ще за Щепановського, ми заплатили понад 60 млн грн, а в результаті нам збудували лише три з половиною поверхи, - розповідає 20хвилин голова кооперативу Мирон Кіцак. - Це роботи на 8 млн грн. А де решта — можемо самі здогадатися. Потім нам нарадили Андрія Стоцького. І який результат? Заплатили ще 7 мільйонів гривень, нам добудували ще два поверхи, це на три мільйони робіт, і на тому сталося.

Люди обурені, бо здати в експлуатацію будинок на три корпуси мали ще в 2011 році. А насправді збудували лише один, та й той не до кінця.

Пікетувальники пояснили, що прийшло до міської ради, бо мовляв, всі ці махінації із будівництвом та фінансами робилися із благословення міської та обласної рад.

- Це прості люди не знали, хто такий Щепановський, але ж верхи знали, що він сидить у боргах і кредитах, - продовжує пан Кіцак. - Те ж саме і про Стоцького! Ми ж його не на вулиці знайшли, нам його нарадили. Звісно, ніякого офіційного рішення про це немає, всі домовленості з облрадою були лише на словах...

На такий пікет пайовики зібралися вперше. І хоча на зборах домовлялися, що приїдуть близько ста людей, під міську раду прийшло їх близько 40.

- Загалом у трьох блоках передбачено 364 квартири, з них на 215 мають майнові права наші пайовики, а решта квартир - невикуплені, - розповідає бухгалтер кооперативу Оксана Кос. - Дехто із людей оплатив вартість житла на 100%, а тепер отака ситуація. Крім того, дехто із пайовиків тепер збирається судитися із кооперативом, аби ми повертали їм вкладені гроші. І от що робити?

В Тернополі не бракує будівельників, кажуть кооператори, навіть зараз можна звернутися до будь-кого, аби завершити будівництво. Але для цього потрібні кошти, яких немає. Тому всі надії - на невикуплені квартири, бо на зниклі гроші вже важко сподіватись, продовжує пан Кіцак.

Відтак їм дали можливість розповісти про свої проблеми депутатам на сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пайовики Щепановського #пікет #міська рада
live comments feed...