• Головна
  • Тернопільське відділення ПриватБанку стало доступним в режимі 24/7
11:09, 29 листопада 2014 р.

Тернопільське відділення ПриватБанку стало доступним в режимі 24/7

ПриватБанк - як лідер в банківській індустрії, прагне бути доступним для всіх клієнтів незалежно від того, яку годину показує ваш годинник. Сьогодні тільки в Тернополі працює 9 відділень ПриватБанку з цілодобовими зонами самообслуговування 24/7, де клієнти можуть скористатись банкоматом чи терміналом самообслуговування для проведення будь-яких платежів, не переживаючи, що не встигли потрапити до каси.

Нова цілодобова зона самообслуговування запрацювала у відділенні №23 неподалік готелю “Тернопіль”, за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий Ринок, 1. Щоб потрапити всередину, достатньо провести будь-якою карточкою ПриватБанку по картрідеру, і двері автоматично відчиняться.

"Ми продовжуємо активно розвивати мережу цілодобових зон самообслуговування, так званих “відділень майбутнього”, - розповідає Максим Павлов, директор Тернопільської філії ПриватБанку. - За допомогою терміналів і банкоматів клієнти та гості міста мають можливість у зручний для себе час, без черг отримати найпопулярніші банківські послуги, такі як - поповнення рахунку мобільних телефонів і платіжної карти, депозитного вкладу та погашення кредиту, оплата комунальних послуг та рахунків за Інтернет, телефон, телебачення, сплата штрафів ДАІ, відправлення та отримання грошових переказів, обмін валюти, також можна придбати квитки на потяг, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами”.

Докладну інформацію щодо розташування відділень ПриватБанку у Тернополі та області можна отримати на сайті банку.

Тернопільське відділення ПриватБанку стало доступним в режимі 24/7 (фото) - фото 1

Тернопільське відділення ПриватБанку стало доступним в режимі 24/7 (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк в режимі 24/7 Тернопіль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...