![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:00, 30 листопада 2014 р.
Тернопільський нардеп відправляв журналіста в каналізацію (відео)
Виправдовував військову форму і відправляв мити громадські туалети в ефірі “Чорного дзеркала” нардеп з Тернопільщини Олег Барна. Чоловік прийшов на ефір у військовій формі.
Олег Барна пояснив, що прийшов у камуфляжі, бо тільки повернувся з Дебальцево, де проходить службу, пише Доба. Коли почалась війна – він пішов на фронт, записався не у добровольчий загін, а призвався через воєнкомат. воював попри те, що є інвалідом. Каже: пішов захищати дітей, щоб не ховатись за спинами так, як інші.
– Якщо ви хочете в нас розбудити військову жорсткість, то це закінчиться тим, що ви зі своїх палаців переселитесь у каналізацію і підете чистити громадські туалети, - сказав він Павлу Шеремету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...