• Головна
  • Влада Тернополя хоче відкрити в місті мережу соціальних аптек
21:31, 1 серпня 2011 р.

Влада Тернополя хоче відкрити в місті мережу соціальних аптек

Про це власкору ЗІКу повідомив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.

«Підготовлений проект рішення про надання комунальному підприємству дозволу на створення товариства «Комунальна аптека». Це має бути державно-приватне партнерство. Такий проект вимагає значних капіталовкладень. Створення об’єднання приватно-державного партнерства дозволить тримати рівень цін, на медичні препарати та ліки, на рівні соціальних цін. Тобто нижче тих, які зараз існують на фармацевтичному ринку», – прокоментував Ростислав Левчук.

За його словами, інтерес до цього проекту вже висловило кілька великих гравців фармацевтичного ринку. Спочатку соціальні аптеки відкриють у трьох міських лікарнях.

«Вимогою міської ради та відділу охорони здоров’я є збереження доступних цін не місяць, і не два, а протягом дії договору, передбаченого статутом підприємства. Це дороговартісний проект. Для прикладу, відкриття однієї аптеки з повним набором медичних препаратів коштує від 300 тисяч гривень», - додав начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення. За його словами, якщо цей досвід буде успішним, то його поширять на інші лікувальні заклади Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...