• Головна
  • Коли завершиться будівництво багатоквартирного будинку, що залишився після банкрутства фірм Щепановського?
18:00, 1 грудня 2014 р.

Коли завершиться будівництво багатоквартирного будинку, що залишився після банкрутства фірм Щепановського?

Питання завершення будівництва проблемного багатоквартирного житлового будинку по вул. Корольова, 3б, що на території Байковецької сільської ради, вирішували під час наради. Це один з найскладніших об'єктів, який залишився після банкрутства ПП ТФ "Будівельник" Зеновія Щепановського. 

Близько трьох років тому пайовики - понад 100 осіб - уклали договори з підрядною організацією ТОВ "Будова Захід" щодо завершення будівництва. Проте будівництво ведеться нерегулярно. Зокрема, у 2014 році виконано тільки частину робіт.

Іван Крисак зазначив, що юридичних перешкод у завершенні будівництва немає, земельна ділянка надається Байковецькою сільською радою з перспективою будівництва компенсуючих будинків. Проте, незважаючи на неодноразові рекомендації облдержадміністрації, пайовики так і не створили кооперативу. Для завершення будівництва житлового будинку необхідно залучити нового забудовника та переоформити  договір оренди земельної ділянки новоствореному кооперативу житлового будинку.

Іван Крисак дав доручення після утворення кооперативу сприяти залученню нового інвестора  для завершення будівництва  та вирішити питання передачі Байковецькою сільською радою земельної ділянки.

Запрошені на нараду представники ведучих будівельних організацій області висловили готовність щодо співпраці у завершені будівництва вказаного житлового будинку.

#Будівництво #багатоквартирний будинок #банкрутство Щепановського

Коментарі

Оголошення
live comments feed...