• Головна
  • У парламенті хочуть зробити так, щоб тернополяни уже не фінансували «бойовий листок» мера
11:30, 2 грудня 2014 р.

У парламенті хочуть зробити так, щоб тернополяни уже не фінансували «бойовий листок» мера

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Микола Томенко та від «Батьківщини» Олександр Абдуллін зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», який визначає механізм реформування друкованих ЗМІ, заснованих органами держвлади, іншими держорганами та органами місцевого самоврядування.

У такий спосіб депутати хочуть припинити практику фінансування державою або місцевими громадами видань, які стають фактично рупорами органів місцевої влади і подають однобоку спотворену інформацію. Як правило, з допомогою таких видань людям просто «затуманюють мізки»,  причому роблять це за їхній кошт як платників податків. Для прикладу у Тернополі  видання мерії «Тернопіль вечірній», яке мало мізерний тираж і не користувалося інтересом в жителів міста, почали періодично доставляти в кожну скриньку з інформацією, закцентованій на позитивах роботи. Водночас з реаліями діяльності мерії та міського голови можна ознайомитися  на місцевих інтернет-сайтах на з незалежних друкованих ЗМІ, і власне ці реалії не настільки райдужні, як подається в «бойовому листку» місцевих «свободівців».

Як відомо, у Верховній Раді минулого скликання Комітет з питань свободи слова та інформації уже рекомендував парламенту ухвалити законопроект про реформування друкованих ЗМІ, проте при голосуванні за повторне друге читання не вистачило голосів, оскільки не проголосувала, зокрема фракція ВО «Свобода».
Микола Томенко зауважив, що необхідність роздержавлення друкованих ЗМІ є не лише зобов’язанням перед європейськими структурами, а й складовою коаліційної угоди у ВР VIII скликання.

#закон #роздержавлення #"Тернопіль вечірній"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...