• Головна
  • Справу Щепановського рвуться продовжити провідні тернопільські забудовники
12:00, 2 грудня 2014 р.

Справу Щепановського рвуться продовжити провідні тернопільські забудовники

Представники ведучих будівельних організацій області висловили готовність щодо співпраці у завершені будівництва проблемного багатоквартирного житлового будинку по вул. Корольова, 3б, що на території Байковецької сільської ради.

Залишається загадкою, за якими критеріями буде обрано того, кому дістанеться можливість забудувати дану ділянку і з яким саме зиском для забудовника.

Наразі ж виконувач обов'язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак дав доручення сприяти залученню нового інвестора  для завершення будівництва  та вирішити питання передачі Байковецькою сільською радою земельної ділянки.

Нагадаємо, дане будівництво розпочало ПП ТФ "Будівельник" Зеновія Щепановського.  

Близько трьох років тому понад 100 пайовиків  уклали договори з підрядною організацією ТОВ "Будова Захід" щодо завершення будівництва. Проте будівництво ведеться нерегулярно. Зокрема, у 2014 році виконано тільки частину робіт.

Іван Крисак стверджує, що юридичних перешкод у завершенні будівництва немає, земельна ділянка надається Байковецькою сільською радою з перспективою будівництва компенсуючих будинків.

Проте, незважаючи на неодноразові рекомендації облдержадміністрації, пайовики так і не створили кооперативу. Для завершення будівництва житлового будинку в ОДА їм порадили залучити нового забудовника та переоформити  договір оренди земельної ділянки новоствореному кооперативу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крисак #Щепановський #Байківці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...