• Головна
  • У облдержадміністрації розповіли байки про ремонт доріг на Тернопільщині
18:00, 2 грудня 2014 р.

У облдержадміністрації розповіли байки про ремонт доріг на Тернопільщині

Чимало цифр озвучили сьогодні на колегії облдержадміністрації, які б мали переконати пересічного обивателя у тому, що вобласті ремонтуються дороги.

Зокрема, запевняють, що службою автомобільних доріг області ліквідовано ямковості на 110 тис.м.кв. (83% від вражених ямковістю) доріг.

Водночас хто їздить автомобілем, добре знає про реальний стан доріг області. І навіть заяви про початок ремонту траси Львів-Тернопіль на ділянці біля Золочева не покращили настрою водіїв. Принаймні місяць тому, коли звучали дані заяви, дорожники встигли зробити приблизно 200 м дороги, тоді як «танкодром» біля Золочева значно довший і вже не перший рік водії матюкають дорожників, а також місцевих та всеукраїнських посадовців, яким наплювати на такий  стан дороги, що  єднає два обласні центри.

«Недостатнє фінансування з державного бюджету на даний час унеможливлює вирішення вкрай важливих для області проблем, а таких є чимало, – заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський. –  Потрібно розбудовувати мережу доріг державного значення для пропуску транзитних транспортих засобів, підвищувати несучу здатність покриття шляхом влаштування капітальних дорожніх одягів, будувати обходи основних населених пунктів області, а також здійснити капітальний ремонт усіх штучних споруд, які знаходяться у загрозливому технічному стані».

Попри те, що все це не виконується, очільники облавтодору отримують чималу зарплату і досить комфортно почувають себе на посадах, які дають можливість гарно прогодуватися біля «дорожнього коритця».

Натомість трудяги з райавтодорів мріють не про підвищення зарплати, а хоча б проте, щоб її перестали традиційно боргувати.

На фоні проблем дорожників як знущання прозвучала сьогодні на колегії ОДА фраза заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри: «Транспортна галузь є пріоритетною для нас».

#дороги #Вільчинський #Бицюра

Коментарі

Оголошення
live comments feed...