• Головна
  • На Тернопільщині студент відповідатиме перед судом за те, що дав хабаря голові державної екзаменаційної комісії
09:00, 3 грудня 2014 р.

На Тернопільщині студент відповідатиме перед судом за те, що дав хабаря голові державної екзаменаційної комісії

Cтудента одного з навчальних закладів звинувачують у наданні хабара голові державної екзаменаційної комісії за успішне складання його однокурсниками іспиту. Викладача ВИШу за отримання неправомірної вигоди Козівський районний суд вже притягнув до кримінальної відповідальності.

Cтудент повідомив своїм однокурсникам, що за успішну здачу ними державного іспиту вони мусять передати через нього голові державної екзаменаційної комісії гроші. Таким чином, він особисто зібрав із студентів кошти в загальній сумі 2600 гривень та передав їх викладачу.

За даним фактом стосовно студента розслідувано кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратурою району скеровано до суду за ч.4 ст.369 КК України (в редакції Закону N 222-VII (222-18) від 18.04.2013р., тобто – надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, яка займає відповідальне становище). На даний час обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді у Козівському районному суді.

#Тернопільщина #хабар #студент #голова екзаменаційної комісії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...