• Головна
  • На Тернопільщині заклади, які продавали дітям спиртне, оштрафували на 100 тисяч
13:30, 3 грудня 2014 р.

На Тернопільщині заклади, які продавали дітям спиртне, оштрафували на 100 тисяч

105 дітей, які розпивали спиртні напої, та 11 дітей, які вживали наркотичні та токсичні речовини, виявили цього річ під час профілактичних рейдів “Підліток. Зима. Канікули”, “Діти вулиці. Вокзал”, “Діти Тернопільщини проти насильства, бездоглядності, за духовність та сімейну злагоду”, “Літо”, “Урок”.

За даними начальника служби  у справах дітей обласної державної адміністрації Степана Герасиміва, загалом було зафіксовано 62 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими. Відтак  скеровували відповідні документи реагування до місцевих органів влади для усунення причин та умов, що сприяли їх допущенню, притягненню винних до відповідальності.

«На власників закладів торгівлі, в яких виявлені факти порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами до ДФС в області направлено 16 матеріалів, з яких у 12 випадках роздрібної торгівлі прийнято рішення про позбавлення суб’єктів господарювання ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, а також накладено на них штрафні санкції на загальну суму понад 97 тис гривень», – повідомив чиновник.

Він також розповів, що цього року за неналежне виконання батьківських обов’язків ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 183 батьків, попереджено 39 посадових осіб.

Над дітьми, схильними до вчинення протиправних дій, встановлено персональне шефство працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, педагогічних працівників, працівників міліції, представників соціально-відповідального бізнесу.

Які саме працівники органів місцевого самоврядування взяли шефство над малолітніми хуліганами, і чи опікується, скажімо, голова облради якимось із молодих порушників, у службі у справах дітей ОДА  не повідомляють.

#Герасимів #діти #спиртне

Коментарі

Оголошення
live comments feed...