• Головна
  • Тролейбус №8 у Тернополі з 15 грудня курсуватиме за зміненим маршрутом
19:30, 3 грудня 2014 р.

Тролейбус №8 у Тернополі з 15 грудня курсуватиме за зміненим маршрутом

На зворотньому шляху з вулиці Тарнавського він не буде повертати нанаправо на проспект Злуки, а буде розвертатися на кільці, і повертатиме наліво на Злуки. Далі буде курсувати по проспекту до самого верху, потім повертатиме направо на 15 Квітня, на право на Степана Бандери і далі їхатиме по старому маршруту.

Рішення про зміну маршруту цього тролейбусу  прийняли  третього грудня за засіданні виконавчого комітету міськради. Пустити восьмий тролейбус просили жителі Злуки. Окрім того, скаржилися на малу кількість тролейбусів на маршруті жителі Березовиці, пише зз. Начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський зазначив, що тепер на цій лінії буде не два, а чотири тролейбуси: дві «гармошки» і дві звичайні машини. На лінію вони виїжджатимуть з інтервалом у 20 хвилин і їздитимуть до восьмої години вечора.

Та навіть чотири тролейбуси може бути недостатньо  для перевезення пасажирів. Адже маршрут розширили і повне коло тролейбус буде їхати півтори години. Крім того, кожні чотири години водії повинні  зупинятися на перерву, і таким чином майже одночасно зупинятимуться два тролейбуси.  Тому міський голова Сергій Надал дав доручення управлінню транспорту після зміни руху два тижні моніторити ситуацію на восьмому маршруті, щоб з’ясувати чи достатньо чотирьох тролейбусів, і які проблеми будуть виникати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбус #зміни в маршруті
Оголошення
live comments feed...