• Головна
  • За будову у Тернополі просять вже у стінах парламенту
09:30, 4 грудня 2014 р.

За будову у Тернополі просять вже у стінах парламенту

Київський фотожурналіст Влад Содель виставив на своїй сторінці в соцмережах фото депутата, який уже в перші дні роботи парламенту намагається вирішити «шкурне» питання.

Причому стосується воно будови у Тернополі.

«Суть питання – зареєструвати право власності на об’єкт торгово-побутового призначення в Тернополі, вул.. Шептицького, 6. Будівля здана в експлуатацію в Архбудконтролі України, є декларація на готовність об’єкту до експлуатації, подано додаткові докумети, які вимагала реєстраційна служба Києва», – йдеться в смс-повідомленні, яке видно на моніторі мобільного.

В підписі Влад Содель написав, що  на фото «перехоплена смс від невідомого молодого депутата—депутату "фронтівцю" Диріву Анатолію».

«Цікаво, чи встигла "порєшать" це питання Ганна Володимирівна Онищенко, яка до вчора була головою реєстраційної служби, а сьогодні вже стала міністром Кабінету Міністрів України. Питання із ряду риторичних - оце рудиментарне телефонне право, воно вже відмирає і ми є свідками явища із минулого, чи це отак і далі буде у нас», – питає фотожурналіст.

Фото зроблено 2 грудня на засіданні Верховної Ради України.

За будову у Тернополі просять вже у стінах парламенту, фото-1
#Содель #будова #смс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...