• Головна
  • Тернопільські перевізники вважають, що реальна вартість проїзду становить 4, 50
08:30, 4 грудня 2014 р.

Тернопільські перевізники вважають, що реальна вартість проїзду становить 4, 50

Попереджувальну акцію провели перевізники, вимагаючи підвищення плати за проїзд. Кілька маршруток зупинилося вчора у Тернополі. Зокрема три автобуси стояли в центрі міста. На них плакати з вимогами перевізників не стримувати і підвищити тарифи на проїзд.

“Владо, досить стримувати тарифи”, “з обіцянки коліс не купиш”, “Тернополяни, віднесіться до перевізників з розумінням, це ваша безпека”, – такі плакати на маршрутках, що нині зупинилися в центрі Тернополя. Також на автобусах перевізники розмістили розрахунки тарифів, де реальна вартість проїзду становить 4.50, а вони просять 3.

Самі перевізники від коментарів відмовляються, а тернополяни до зростання тарифів ставляться по-різному, передає tv4

- Напевно буде дорого. Ціни на маршрутки піднімають, а зарплата лишається та сама, вони не хочуть підняти, хоч долар пішов вверх, а зарплата та сама.

- Їх тоже можна зрозуміти, бо долар росте, для нас, можливо, задорого, бо зарплати не піднімають.

- Особливо для студентів, до яких тролейбус не під’їжджає, чи не мають можливості доїхати до університету, то 3 гривні для студентів, то я вважаю, що це завеликий тариф. Але в загальному, враховуючи ті ціни, які є зараз на бензин, то це нормально, але для студентів і звичайних проживаючих, які живуть на мінімальну зарплату, то це дуже вдарить по кишені.

Перевізники не на камеру кажуть, що ця акція була попереджувальна та інформативна.

 Тернопільські перевізники вважають, що реальна вартість проїзду становить 4, 50 (фото) - фото 1

#Тернопільські перевізники #вартість проїзду 4 #50

Коментарі

Оголошення
live comments feed...