• Головна
  • На вул. Живова розгортається будівництво під вікнами тернополян
20:30, 4 грудня 2014 р.

На вул. Живова розгортається будівництво під вікнами тернополян

Біля будинку по вулиці Живова, 6 з двадцятих чисел листопада час від часу з'являлась важка техніка та працівники — зрізали дерева, викорчовували пеньки, розрівнювали клумби, рили котловани. Такі роботи свідчать про майбутнє будівництво.

Будуватимуть, якщо вірити глибоким траншеям в землі під фундамент, за десять-п'ятнадцять метрів від житлового будинку. Тобто перед вікнами людей.

- Люди не піднімали шуму, бо думали що то може якісь ремонтні роботи з комунікаціями, чи можливо якась парковка, - говорить мешканка будинку. - Але коли під сокиру пішли дерева, зрозуміли що до чого. Може журналісти поможуть дізнатися хто і що будує, а головне як можна будувати щось на прибудинковій території людям під вікнами. Бо ж поки ми всі зрухаємось, згуртуємося, то вже перший поверх вибудують.

Містобудівні умови та обмеження видає міська рада. Державно-будівельні норми, генеральний план, правила забудови та здоровий глузд для них часто, як показує забудова міста, умовності від яких можна відступити (хоча закон каже по іншому – авт.). Тому будівництво в Тернополі, як виглядає, відбувається за принципом щедра "подяка", вирішує все.

- Надати інформації в телефонному режимі ми не можемо, лише через запит, - повідомили 20 хвилин в управлінні архітектури міської ради, де ми запитали які роботи відбуваються по Живова, 6 та хто їх проводить. - Питання потребуӕ вивчення, бо ж можна помилитися чи щодо робіт чи щодо виконавця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #будівництво

Коментарі

Оголошення
live comments feed...