• Головна
  • У Тернополі підприємці, які самовільно встановили кіоски, “воюють” з владою (фото)
15:30, 5 грудня 2014 р.

У Тернополі підприємці, які самовільно встановили кіоски, “воюють” з владою (фото)

Конфлікт із самовільно встановленими кіосками поблизу ринку на вул. 15 Квітня не вирішився і сьогодні.

Від восьмої години ранку на вказаному місці перебували представники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР та відділу технічного нагляду, а також техніка для демонтажу кіосків. Та підприємці перешкодили демонтажу.

Нагадуємо, що нещодавно неподалік від ринку на вул. 15 Квітня підприємці самовільно почали встановлювати кіоски, через що тернополяни неодноразово скаржилися у міську раду. 19 листопада на засіданні виконкому Тернопільської міської ради було прийняте рішення про демонтаж даних торгових точок. Підприємцям дали десять днів для того, аби ті виконали дане рішення, однак вони не дослухалися, і встановлені раніше кіоски не демонтували. Навпаки - їхня кількість помітно збільшилася.

За словами начальника відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олега Вітика кіосків тут не буде.

- Насамперед, торгові точки встановлені без наявності відповідних документів. Крім того, на даній ділянці під кіосками знаходяться інженерні мережі - водопровід, каналізація і газопровід середнього тиску. Відтак дані малі архітектурні форми не можуть тут знаходитися. Сподіваємося, що вдасться таки дійти до порозуміння, і що власники даних споруд самовільно їх демонтують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #підприємці #самовільно встановили кіоски
Оголошення
live comments feed...