• Головна
  • Вода у Тернополі може подорожчати
18:00, 9 грудня 2014 р.

Вода у Тернополі може подорожчати

Тернополяни без води не залишаться. Принаймні, поки що. “Тернопільводоканал”, який через борги перед “Тернопільобленерго”попереджали про відключення від системи енергопостачання, домовився про перенесення вирішення цього питання на наступний тиждень. А тернополян, які боргують, просять оплатити за воду. Адже вже із нового року через ціну на електрику тарифи “Тернопільводоканалу” можуть зрости.

- Борг в нас залишається непогашеним, і зважаючи на ті кроки, які ми десь зробили, енергопостачальна компанія пішла нам назустріч і наразі перенесла питання можливого відключення на наступний тиждень. За цей час ми акумулюємо максимально можливу кількість коштів для того, щоб забезпечити розрахунки за поточне споживання електроенергії з можливістю в перспективі часткового погашення того боргу, який був нарощений в листопаді місяці, – говорить директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Востаннє ціна на воду у Тернополі зростала минулої весни, повідомляє тв4. Тепер, коли електроенергія подорожчала, збільшились і видатки підприємства. Комунальники вже готують розрахунки, аби переглянути та підняти тарифи на воду. Паралельно “Тернопільводоканал” звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, щодо можливості автоматичного коригування тарифу, бо ціна на електроенергію для водоканалів України – проблема спільна.

- Є інформація про те, що Національна комісія в дійсності розглядає варіант не повного перегляду тарифу, а тільки його часткового коригування, якраз пов’язаного з ростом цін на електроенергію. Тому цілком може бути, що найближчим часом таке рішення буде прийняте. Якщо так, то тоді з 1 січня наші всі абоненти будуть розраховуватись вже за новим тарифом, – каже Володимир Кузьма.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #подорожчання #вода

Коментарі

Оголошення
live comments feed...