• Головна
  • Чому в Тернопіль стали менше їхати туристи?
21:00, 9 грудня 2014 р.

Чому в Тернопіль стали менше їхати туристи?

Кількість туристів, які протягом року побували в Тернополі, зменшилася приблизно на 20%. Про це повідомив начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.

Для такої невтішної статистики є цілком об’єктивні причини – складна політична та економічна ситуація в країні. Але навіть попри це на кінець року місто планує вийти на показник у 60 тисяч туристів, пише "Номер один".

За приблизними оцінками, у 2011 році Тернопіль відвідало 58 тисяч туристів, а в 2013 році – майже 72. Відтак упродовж двох років спостерігався ріст показника приблизно на 20%.  Утім через складну ситуацію в країні Тернополю не вдалося втримати такого високого темпу, як і, зрештою, іншим містам країни.

- Якщо в Україні показники відвідуваності зменшилися приблизно наполовину, то в Тернополі - на 15-20%, - каже Юрій Дейнека. Ми не сиділи склавши руки і намагалися якомога більше презентувати себе:  брали участь у виставках, форумах, створили туристичний сайт, збільшили число міст-партнерів.

Негативно на показник відвідуваності туристами вплинуло скасування майже половини запланованих фестивалів та дійств, а ті, що відбулися, проходили зі значно меншим розмахом. Тернопіль практично не запрошував на заходи іноземних гостей, адже вище державне керівництво з метою економії коштів заморозило видатки на оплату за перебування іноземних делегацій. 

#Тернопіль #туристи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...