• Головна
  • Засуджено чоловіків, які крали на Тернопільщині майно залізнниці
12:30, 10 грудня 2014 р.

Засуджено чоловіків, які крали на Тернопільщині майно залізнниці

Двоє чоловіків, яких працівники транспортної міліції затримали при крадіжці крану кабель живлення козлового крана близько 350 метрів на ст. Тернопіль, понесли покарання. Під час проведення слідчих дій стало відомо, що чоловіки неодноразово крали майно залізниці.

Під час відпрацювання об’єктів Львівської залізниці працівниками транспортної міліції, затримано двох 23-річних молодиків. Дані чоловіки за попередньою змовою дійшли спільної думки викрадати метал з різних промислових об’єктів. Добре підготувавшись та маючи при собі в наявності інструменти для відрізування кабеля та машину для вивезення з території пішли вчиняти злочин.

В ході проведення слідства також було встановлено, що чоловіки вчинили крадіжку з Збаражського тупіку, кабеля підключення вантажного візка КГ2,5 довжиною 4 м. з електрокозлового крану, силового кабеля підключення апаратних шаф, проводів всіх опорів КГ 2,5 довжиною 20 м., проводів КГ 6 довжиною 20 м. та пошкодили контейнерну стійку панелі підключення, а також обрізали шторку клемного ящика. Також ними з території контейнерного терміналу було викрадено кабелі живлення двигунів ходу електрокозлового крана КК 20, заводський №1225 довжиною 10 м та з території контейнерного терміналу ст. Тернопіль дев’ять металевих підкладок типу Р-50 та 29 шт. костилів.

Своєю злочинною діяльністю молодики займались протягом декількох днів. Крали кабель, обпалювали та здавали на металобрухт отримані гроші ділили на двох. Та все ж таки були затримані на гарячому.

Даним особам призначено покарання за ч.3 ст. 185 КК України у вигляді трьох років та шести місяців позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. Також чоловікам прийдеться сплатити ДГТО «Львівській залізниці» 43 925, 78 гривень.

#залізниця #крадіжки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...