• Головна
  • В стінах Тернопільської ОДА обговорили «ганебне явище», яке для місцевих чинуш вже стало традицією
12:00, 11 грудня 2014 р.

В стінах Тернопільської ОДА обговорили «ганебне явище», яке для місцевих чинуш вже стало традицією

Cтан виконання обласної програми запобігання і протидії корупції на 2013-2014 роки обговорили в ОДА.

Чиновники звісно не піднімали питання про те, чому на керівні посади в ОДА за час керування областю Олегом Сиротюком на керівних посадах з’явилося чимало «свободівців» і як дружина Сиротюка раптом очолила новоствореноу комунальну структуру.

У цьому вони корупції або не бачать, або, що більш ймовірно, ціллю зібрання було не вирішувати проблеми корупції, а просто створити видимість боротьби з нею. Захід «для галочки» требу було провести, оскільки 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією.

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра розповів присутнім байку про те, що боротьба з корупцією залишається пріоритетом державної політики та громадських ініціатив.

При цьому тут же пояснив, як саме реалізовується даний пріоритетний напрямок.

«На жаль, зараз наша країна за оцінками міжнародних агентств – лідер корупційних рейтингів. Прикро констатувати, що це ганебне явище вже стало традиційним і прийнятним у суспільстві. Зараз ми шукаємо інвестиції для розвитку країни, але в той же час державний бюджет втрачає мільйони гривень через корупцію і хабарництво. Подолати їх може лише підвищення моральних стандартів суспільства», – заявив Леонід Бицюра.

Інші чиновники у своїх доповідях намагалися переконати стіни приміщення або самих себе, що в області ведеться активні боротьба з корупціонерами  і навіть озвучували якісь загальні цифри. Всім це видалося настільки правдоподібним, що присутні вирішили через 2 тижня ще раз зібратися на таке ж зібрання, щоб вкотре заговорити проблеми корупції і навіть дати можливість бажаючим при бажанні внести свої зауваження до проекту програми запобігання і протидії корупції на 2015 рік, яка стане черговою фікцією, але уже наступного року.

 

#Бицюра #корупція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...