• Головна
  • “Самопоміч” проводить у Тернополі «Дні здоров’я»
09:00, 12 грудня 2014 р.

“Самопоміч” проводить у Тернополі «Дні здоров’я»

Об’єднання “Самопоміч” розпочало  в Тернополі серію заходів під назвою «День здоров’я».

Займатися спортом ніколи не зарано. Це 11 грудня у Тернопільському навчальному виховному комплексі № 35 продемонстрували юні хлопці віком 9-11 років із Обласної федерації бойового гопака, яких представники Тернопільського осередку “Самопомочі”  запросили для участі у заході.

“Одне з основних завдань “Самопомочі” – це промоція здорового способу життя серед різних вікових груп населення Тернополя. “День здоров’я” плануємо провести у всіх садочках міста. Хочемо звернути увагу батьків на здоров’я дітей і показати, що здоров’ям дітлахів потрібно займатися з маленького віку. Вже з чотирьох років можна віддати дитину на спортивні гуртки, щоб малеча фізично розвивалася”, – каже заступник голови Тернопільського міського осередку громадського об’єднання «Самопоміч» Олег Нитка.

В рамках заходу були проведені також розважальні номери. Як зазначають вчителі виховного комплексу, у “День здоров’я”, що відбувся 11 грудня, були присутні діти із старших груп дитсадочка і початкових класів школи. Вихователі наголошують, що такі заходи є цікавими і водночас корисними для розвитку дітей.   

Присутні на зустрічі батьки отримали пам’ятки, у яких опубліковані адреси та телефони усіх спортивних гуртків Тернополя, де можна віддати дитину з 4-5 років.

Одна з перших для участі у «Днях здоров’я» відгукнулася  Обласна федерація бойового гопака Тернополя.

“Обласна федерація бойового гопака Тернополя готова взяти в кожну свою секцію по п’ять дітей безкоштовно, зокрема дітей соціально незахищених категорій. Тобто діти напівсироти, з неповних сімей, можуть звернутися в “Самопоміч” і ми їх влаштуємо в секцію бойового гопака”, – каже Олег Нитка.

У Тернопільському осередку “Самопомочі” наголошують, що  в рамках “Дня здоров’я” розвиватимуть не лише спортивний, а й інші напрямки, які необхідні для виховання дітей. Зокрема вже є багато напрацювань із дитячими колективами, які готові безкоштовно навчати певну кількість дітей з соціально-незахищених категорій.

Школа (фото) - фото 2

Школа (фото) - фото 2

“Самопоміч” проводить у Тернополі «Дні здоров’я», фото-21
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Самопоміч

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
Оголошення
live comments feed...