• Головна
  • Як тернопільські школярі відпочиватимуть на канікулах?
09:30, 12 грудня 2014 р.

Як тернопільські школярі відпочиватимуть на канікулах?

З 8 грудня до 21 січня тернопільські школярі отримали справді довготривалі зимові канікули. Щоб відпочивати майже два місяці у школах Тернополя проводили навчання по суботах. За цей час, за словами чиновників із обласної освіти, діти мали б пройти усю навчальну програму за перше півріччя, адже в минулі роки на зимові канікули школярі зазвичай йшли в кінці грудня.

Більшість тернопільських школярів радіє, що нарешті можна відпочити від шкільної програми, вдосталь нагулятися та посидіти за монітором комп’ютера.

-  На канікулах я планують дивитись фільми та грати в комп’ютерні ігри. Ще, якщо буде гарна погода можна біля озера погуляти чи сходити кудись в піцерію, – каже Василь Тимчук, учень шостого класу, – Більшість моїх однокласників вже на свята планують поїхати в село до бабусь і там залишитись до кінця канікул, але моя бабуся живе у Тернополі, тому всі канікули я проведу вдома.

Жодні секції та позашкільні гуртки тернопільський шестикласник не відвідує, але обіцяє, що якщо вдосталь навідпочивається, то можливо запишеться у технічний гурток.

Тернопільська семикласниця Наталя Ковальчук каже, що під час шкільних канікул планує підтягнути алгебру та геометрію, тому хоче піти до репетитора.

-  У мене в цьому півріччі були не надто гарні оцінки з алгебри та геометрії, тому планую піти до репетитора, щоб підтягнути бали в наступному півріччі. Ще думаю почну читати якусь художню книгу. Канікул, як на мене, забагато, а потім на початку навчання буде тяжко все згадати.

Єдине про що шкодують тернопільські школярі, то це те, що не відсвяткують у школі День Святого Миколая та Новий рік, пише Тернопільська липа.

Проте діти середньої школи вже є більш самостійними, найтяжче, переконана мама другокласника, Ірина Руда буде саме батькам, діти яких навчаються в початковій школі.

-  Я працюю і мій чоловік працює. Раніше ми дитину відводили в школу, а потім на групу продовженого дня і було якось простіше. Зараз я не уявляю з ким залишу свого сина , поки прошу сусідку придивитись на ним, згодом доведеться вмовляти когось з дідусів або бабусь посидіти з дитиною поки ми на роботі.

Тернопільські вчителі ж не бачать у таких довгих шкільних канікулах великої проблеми:

-  Канікули будуть тривати до 21 січня, я вважаю що хто з дітей учився і займається-то неповинні забути, а хто не вчився той і так не знає. Такі канікули мою думку добре тому що діти мають можливість відпочити, і перебути дома всі свята. А ще вони і так взимку багато пропускають через хвороби, а так зменшиться ризик захворіти і не пропустити навчальної програми, бо діти цю програму пройшли по суботах-так що вони нічого не втратили, – вважає вчителька однієї з тернопільських шкіл Наталія Шестопалка.

Зайнятися тернопільським школярам буде чим, адже, за словам міських чиновників, позашкільні навчальні заклади будуть працювати у звичайному режимі за складеним розкладом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #канікули #школярі
Оголошення
live comments feed...