• Головна
  • 1000 доларів дадуть для відеозаписів творів молодих письменників Тернопілля
12:49, 5 серпня 2011 р.

1000 доларів дадуть для відеозаписів творів молодих письменників Тернопілля

На створення 20-ти відеозаписів з творами молодих тернопільських письменників отримала обласна бібліотека для молоді грант у розмірі 1000 доларів.

Ці гроші виділили у рамках програми міжнародної технічної допомоги “Глобальні бібліотеки “Бібліоміст-Україна”, розповідає директор бібліотеки для молоді Леся Гук.

- Через цикл відеопідкастів (тематичних публікацій в Інтернеті - прим. ред.) будемо популяризувати творчість молодих письменників Тернопілля. Кожна програма включатиме зачитування творів їхніми ж авторами та інтерв'ю з ними. Тривалість кожної - приблизно 40-45 хвилин, - каже пані Гук. - Щодо інтерв'ю, то до їх проведення залучимо студентів відділення журналістики з нашого педуніверситету.

Тернопільських авторів для відеопублікацій зніматимуть на відеокамеру у бібліотеці. Їм присвятять 11 відеопідкастів, а от літераторам із районів - дев'ять. Їх виступи та інтерв'ю запишуть у районних бібліотеках.

- Учасників проекту “Провесінь Тернопілля” обиратимемо спільно з членами обласної організації Національної спілки письменників, - підсумовує Леся Гук.

Відеопублікації з'являться на сайті podcaster.org.ua, а посилання на них - на сайті обласної бібліотеки для молоді http://www.yl.edu.te.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни": синоптики про сніг у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Пенсійний вік в Україні збільшиться аж на 5 років": експерти пояснили, кого саме стосуватимуться зміни
Оголошення
live comments feed...