• Головна
  • У Тернополі через будівельників люди другий день сидять без газу
21:00, 12 грудня 2014 р.

У Тернополі через будівельників люди другий день сидять без газу

Вчора, близько обіду, поблизу перетину вулиць Микулинецької та Подільської будівельники під час виконання робіт пошкодили газопровід. Працівники однієї із будівельних фірм працювали на копальній техніці. Ремонтники, які приїхали на місце події, не придумали нічого кращого, аніж перекрити кран.

В результаті цього вже другий день в квартирах тернополян немає газу. Блакитним паливом не можуть скористатися більше сотні жителів навколишніх будинків.

В холодну пору відсутність газу досить відчутна, адже тернополяни не можуть опалити свої домівки. Також, виникла проблема із приготуванням їжі, пише Інфопростір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #газ #будівництво
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення