
10:00, 13 грудня 2014 р.
Люстрованого директора тернопільського ПТУ зі смітника до робочого кабінету супроводжувала міліція
У Тернополі студенти професійного училища закинули у сміттєвий контейнер свого директора. Звільнений іще навесні регіонал Павло Федик на посаді поновився через суд.
Під час Євромайдану Федик не дозволяв студентам і викладачам брати участь в акціях протесту. Саме це після зміни центральної влади спонукало педколектив звернутися до міністра освіти з проханням розірвати контракт з Федиком.
Коли поновлений судом директор намагався потрапити на робоче місце, учні перегородили дорогу. Витіснивши керівника на вулицю, молодь закидала його сніжками та намагалися запхати у сміттєвий бак. Директор пручався і намагався втекти, інформує ТСН. Після привселюдної люстрації Федик виліз зі сміттєвого бака.
У робочий кабінет він усе ж таки потрапив у супроводі міліції. Як уже повідомлялося, у Тернополі учні "атакували" сніжками екс-регіонала і люстрували у смітнику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:50, 16 квітня
10:33, 8 квітня
10:38, 14 квітня
12:55, 16 квітня
live comments feed...