• Головна
  • За 8 років українців за комп`ютерами побільшало удвічі, в Інтернеті – у 9 разів
15:00, 7 серпня 2011 р.

За 8 років українців за комп`ютерами побільшало удвічі, в Інтернеті – у 9 разів

54,7% українців і досі не користуються комп'ютерами. Про це свідчать дані опитування, проведеного Інститутом соціології НАНУ.

За словами соціологів, ця цифра достатньо оптимістична: ще вісім років тому, лише кожен п`ятий українець заявляв, що він вміє користуватися комп’ютером. Тоді, як 79,8% зізнавалися, що не вміють і ніколи не користуються комп’ютером.

Зараз кількість "комп’ютерно-неграмотних" серед українців скоротилася до 54,7% людей, пише Українська правда. Ще третина українців користуються комп'ютерами час від часу, а 15,2% - працюють із ними на постійній основі, стверджує автор дослідження Наталія Бойко.
За словами соціолога, серед тих українців, що користуються комп’ютерами, найбільш стрімко зростає частка тих, хто щоденно звертається до Інтернету.

Якщо в 2002 році частка користувачів Інтернету складала лише 4%, то зараз вона перевищує 35%. При цьому кожен четвертий з опитаних каже, що вже не уявляє свого життя без комп’ютера, ноутбука чи Інтернету.

Більше того, за даними дослідження, навіть у кризові 2008-2009 роки попит на інтернет-послуги не зменшувався, а навіть зростав, пише "Експрес".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...