• Головна
  • У Катедральному соборі Тернополя відбувся вечір джазової музики (відео)
15:30, 15 грудня 2014 р.

У Катедральному соборі Тернополя відбувся вечір джазової музики (відео)

Учора, 14 грудня, у Архікатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі, благодійним концертом для волонтерів завершився фестиваль міжнародний джазової музики Jazz Bez.

Свідком музичної події був репортер ZIK-Стрім Андрій Орляк.

За словами директора фестивалю Jazz Bez Олега Макогона, благодійний захід був організований насамперед для усіх волонтерів міста та області, які допомагають бійцям АТО, хоча побувати на концерті, звичайно, могли усі охочі. 

Репертуар концерту був підібраний відповідно до місця проведення – в гловному храмі міста лунали давні візантійські релігійні співи та григоріанський хорал у виконанні львівського гурту «ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ». Також відомий саксофоніст та соліст цього гурту Михайло Балог виконав відомі джазові композиції.

«Я прийшла сюди, бо це можливість послухати іншу, непересічну музику – джаз у поєднанні з григоріанським хоралом та іншими церковними співами. Такий незвичний формат особливо підкреслює сакральність музики. Атмосфера храму, «намоленого» місця, півтемрява та свічки сприяють тому, щоб отримати від музики не тільки естетичне задоволення, але й відродити духовні почуття та переживання», – поділилась враженнями від концерту тернополянка Ганна Золотнюк.

#Тернопіль #Катедральний собор #джаз

Коментарі

Оголошення
live comments feed...